Wydarzenia w bibliotece rok szkolny 2014/2015

Święto Jabłka

Jabłko - najpopularniejszy owoc, bogaty w witaminy i wartości odżywcze, ma również swoje święto obchodzone na całym świecie. Ze względu na to, że dostępne jest przez cały rok, Święto Jabłka można zorganizować w dowolnym terminie. My obchodziliśmy je 14 listopada. W tym dniu obowiązywały stroje w kolorach jabłkowych: czerwonym, żółtym i zielonym.
W bibliotece można było obejrzeć wystawę poświęconą historii jabłka, jego najstarszych odmian symboliki i właściwości. Punktem kulminacyjnym Święta Jabłka była degustacja soków jabłkowych i wspólne jedzenie jabłek.

Spotkanie nauczycieli bibliotekarzy

Dnia 23 października odbyło się w naszej szkole spotkanie nauczycieli bibliotekarzy na temat „ Promocja biblioteki – jak robić dobre zdjęcia”. Zajęcia z fotografii prowadził pan Jarosław Grudziński.

Spotkanie autorskie

30 października 2014 r. uczniowie klas 1d, 2b i 3a wzięli udział w spotkaniu z panem Krzysztofem Dmowskim, autorem książek fantastyczno – przygodowych.