Rok szkolny 2017/2018

X Otwarty Turniej szachowy "Karo Chess" 2018 – sukces naszych uczniów!!!

23 maja 2018 roku w Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkole Wyższej w Siedlcach odbył się X Otwarty Turniej Szachowy Karo Chess 2018 pamięci dr inż. Leszka Gadomskiego. Turniej zakończył się dużym sukcesem!!! W klasyfikacji szkół gimnazjalnych III miejsce zajął Piotr Orzełowski. Natomiast w klasyfikacji szkół podstawowych w klasach 4-6 III miejsce zajął Tomasz Orzełowski. Warto podkreślić, iż nasi uczniowie we wszystkich najważniejszych turniejach rozgrywanych w tym roku szkolnym zajmowali miejsca na podium. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Opiekun koło szachowego p.Michał Hryciuk.

Kwalifikacyjny Turniej Szachowy-zwycięstwo naszego ucznia!

15.04.2018 roku w Klubie Osiedlowym „LECH” w Siedlcach odbył się turniej kwalifikacyjny na V i IV kategorię szachową.
Turniej zakończył się sukcesem.  I miejsce zajął Wojciech Górczyński.

Serdecznie gratulujemy!!!

III Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych-sukces naszych uczniów!!!

15.03.2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Cydejko Szymon, Czapla Kacper, Orzełowski Tomasz,  Orzełowski Piotr, Górczyński Wojtek.

Turniej zakończył się ogromnym sukcesem!!!

W klasyfikacji szkół gimnazjalnych I miejsce zajął Szymon Cydejko, a III miejsce Kacper Czapla. Tuż za podium uplasował się na IV miejscu Piotr Orzełowski. Tomek i Wojtek  spisali się również bardzo dobrze zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce w swojej kategorii wiekowej. Ich opiekunem był p.Michał Hryciuk.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Szachowe Mistrzostwa Szkoły

15.12.2017 r. już po raz szósty odbyły się Szachowe Mistrzostwa Szkoły. Zawody miały na celu wyłonienie najlepszych szachistów w kategorii dziewcząt i chłopców. Każdy z zawodników mógł sprawdzić swoje umiejętności, kreatywność i przy okazji dobrze się bawić. Organizatorem turnieju był p. Michał Hryciuk - opiekun koła szachowego. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• III miejsce - Cydejko Szymon

XXIX Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości-sukces naszych uczniów!!!

04.11.2017 roku w naszej szkole odbył się XXIX Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z koła szachowego: Czapla Kacper, Orzełowski Piotr, Cydejko Szymon, Kępa Jan, Górczyński Wojciech, Księżopolski Krzysztof, Orzełowski Tomasz, Księżopolski Grzegorz, Wrzosek Szymon.
Turniej zakończył się dużym sukcesem!
We wszystkich klasyfikacjach nasi uczniowie zajęli miejsca na podium! W klasyfikacji szkół gimnazjalnych II miejsce zajął Kacper Czapla, a III miejsce Piotr Orzełowski . W klasyfikacji szkół podstawowych: klasa 7- III miejsce zajął Wojciech Górczyński, w klasach 4-6 III miejsce Tomasz Orzełowski. Na wyróżnienie zasługuje również Szymon Wrzosek uczeń klasy 1, który otrzymał dyplom dla najmłodszego uczestnika turnieju! Ich opiekunem był p.Michał Hryciuk.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!