22 czerwca 2026 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły Klas II–IV w piłce nożnej chłopców. W zawodach wzięło udział 8 klas oraz ponad 50 zawodników. Turniej czytaj więcej
Mamy powody do dumy! Znakomicie zaprezentowali się nasi zawodnicy podczas Ogólnopolskiego Finału „Czwartków Lekkoatletycznych” w Łodzi. 🥇 Mistrzem Polski na 60 m został Igor Smogorzewski!👏 czytaj więcej
Z dumą informujemy o bardzo dobrych występach naszych uczniów podczas V Otwartych Mistrzostw Siedlec w Czwórboju Lekkoatletycznym. Nasi reprezentanci osiągnęli wiele wartościowych wyników i miejsc czytaj więcej
Podczas zawodów w judo o Puchar Burmistrza Latowicza, w których wystartowało blisko 200 zawodników, nasi reprezentanci odnieśli kolejny wielki sukces! 🥇 Jana Ivanova – Mistrzyni czytaj więcej
📍 Warszawa | 12–14 czerwca 2026 r. Wspaniały występ naszego ucznia Szymona Piątkowskiego podczas Paralekkoatletycznych Mistrzostw Polski Juniorów! 🥈 2. miejsce – bieg na 100 czytaj więcej
📍 Warszawa, 9 czerwca 2026 r. Z dumą prezentujemy wyniki naszych zawodników: 🥇 1. miejsce – Sztafeta Olimpijska (800 m, 400 m, 200 m, 100 czytaj więcej
11 czerwca nasi uczniowie z powodzeniem rywalizowali w Otwartych Mistrzostwach Gminy Zbuczyn w Lekkoatletyce, osiągając bardzo dobre wyniki. 👏 Bohdan Odarych zdobył II miejsce w czytaj więcej
Za nami podsumowanie 10 zawodów i ogromny sukces naszych zawodników! 💪🔥 🥇 Drużynowo nasza szkoła zajęła 1. miejsce! 🥇 📋 Wyniki indywidualne: 👧 Dziewczyny: 🥇 czytaj więcej
Za nami pełne emocji szkolne rozgrywki piłkarskie dziewcząt! 💪😊Do turnieju zgłosiło się aż 5 zespołów, które walczyły z ogromnym zaangażowaniem i sportowym duchem. 👏 📋 czytaj więcej
Nasi uczniowie pokazali ogromną klasę i sportowego ducha, osiągając świetne wyniki podczas zawodów lekkoatletycznych! 💪👏 🥇 Najlepsze wyniki: • 1. miejsce – Filip Pawlak 🏃♂️ czytaj więcej


