Close

🥋🏆 Dziewczyny znowu to zrobiły! 🏆🥋

Podczas zawodów w judo o Puchar Burmistrza Latowicza, w których wystartowało blisko 200 zawodników, nasi reprezentanci odnieśli kolejny wielki sukces!

🥇 Jana Ivanova – Mistrzyni w swojej kategorii wagowej
🥇 Kataryna Ivanova – Mistrzyni w swojej kategorii wagowej
🥇 Michalina Dziewulak – Mistrzyni w swojej kategorii wagowej

Droga do złotych medali nie była łatwa. Każda z dziewcząt musiała stoczyć trzy ciężkie i wymagające walki, wykazując się ogromną determinacją, umiejętnościami i sportowym charakterem.

👏 Na słowa uznania zasługuje również Jan Tomczak, który w bardzo mocno obsadzonej kategorii chłopców wywalczył 5. miejsce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły. Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy kolejnych sukcesów na sportowych arenach!

💙💛 Brawo!

#Judo #DumaSzkoły #SportSzkolny #PucharBurmistrzaLatowicza #Sukces #Gratulacje #MłodziMistrzowie