Z dumą informujemy o bardzo dobrych występach naszych uczniów podczas V Otwartych Mistrzostw Siedlec w Czwórboju Lekkoatletycznym. Nasi reprezentanci osiągnęli wiele wartościowych wyników i miejsc na podium!
🏅 Najlepsze wyniki – dziewczęta
Klasa III i młodsi
🥉 4. miejsce – Sara Wereszczyńska
Klasa IV
🥉 4. miejsce – Karolina Kozak
🏅 5. miejsce – Faustyna Tchórzewska
🏅 6. miejsce – Alicja Michalska
Klasa V
🥇 1. miejsce – Alicja Biernacka
🏅 5. miejsce – Oliwia Pasennik
🏅 6. miejsce – Jana Ivanova
Klasa VI
🥉 3. miejsce – Patrycja Paprocka
🏅 Najlepsze wyniki – chłopcy
Klasa III i młodsi
🥈 2. miejsce – Marcin Paprocki
Klasa V
🥇 1. miejsce – Igor Smogorzewski
🏅 5. miejsce – Przemysław Szczygieł
Klasa VI
🥉 3. miejsce – Michał Chernik
🏅 5. miejsce – Bartosz Niedziółka
🏅 6. miejsce – Jakub Mieleszko
🏆 Wszyscy wymienieni zawodnicy otrzymali statuetki, natomiast wszyscy uczestnicy zawodów zostali uhonorowani medalami za udział i sportową postawę.
👏 Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników oraz dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!
👨🏫 Opiekunowie:
Andrzej Matwiejczuk
Paweł Michalak
Robert Malon
#Lekkoatletyka #CzwórbójLekkoatletyczny #Siedlce #SportSzkolny #Gratulacje 🏅🏆👏








