Mamy powody do dumy! Znakomicie zaprezentowali się nasi zawodnicy podczas Ogólnopolskiego Finału „Czwartków Lekkoatletycznych” w Łodzi.
🥇 Mistrzem Polski na 60 m został Igor Smogorzewski!
👏 Wielkie gratulacje dla naszego złotego medalisty!
Wyniki naszych reprezentantów:
🏅 1. miejsce – Igor Smogorzewski (bieg na 60 m)
🏅 11. miejsce – Alicja Biernacka (bieg na 600 m)
🏅 21. miejsce – Michał Chernik (skok w dal)
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałych występów, sportowej walki i godnego reprezentowania naszego klubu/szkoły. Jesteśmy z Was bardzo dumni! 💙💪
#CzwartkiLekkoatletyczne #Łódź2026 #MistrzPolski #Lekkoatletyka #Sport #Gratulacje #Duma #MłodeTalenty 🏃♂️🏃♀️🥇🏅




