W dniu 14 listopada w hali ARMS w Siedlcach odbył się finał Miejskiego Festiwalu Sportowo-Rekreacyjnego klas IV i młodszych. Reprezentacja naszej szkoły zaprezentowała wysoki poziom czytaj więcej
W dniu 11 listopada reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Ulicznych Biegach z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Z dumą informujemy, że nasi uczniowie odnieśli wyjątkowy czytaj więcej
Dnia 7.10 odbył się kolejny etap zawodów przełajowych nad siedleckim Zalewem. Indywidualnie I miejsce wywalczyła Alicja Biernacka z klasy 5a, II miejsce Jakub Filipiuk z czytaj więcej
3 października 2025 nad siedleckim zalewem startowali sportowcy naszej szkoły. Rywalizacja odbywała się w sześcioosobowych zespołach. Dziewczęta z klas IV – VI wywalczyły srebrny medal czytaj więcej
30.09 reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła nad zalewem w biegach przełajowych. W rywalizacji dziewcząt * klas 5 złoty medal i 1 miejsce zdobyła Alicja Biernacka z czytaj więcej
25 września na stadionie miejskim odbyły Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. Henryka Jakimiaka. W zawodach wystartowało 1170 zawodników Polski i Litwy. Było to wydarzenie, cieszące się czytaj więcej
19 września uczniowie klasy 7c pod opieką pana Pawła Michalaka, wzięli udział w XIII Rajdzie Rowerowym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Miasto Siedlce czytaj więcej
W Łodzi na stadionie AZS odbył się 31. Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych. Uczeń naszej szkoły IGOR SMOGORZEWSKI z klasy 5b zdobył srebrny medal w biegu czytaj więcej
W sierpniu odbyła się ulicami Siedlec 16 edycja Biegu Jacka. Nasze dwie uczennice wywalczyły miejsca na podium. Alicja Biernacka z klasy 5a w kategorii klas czytaj więcej
Reprezentacja dzieci klas 2 oraz reprezentacja klas 3 wywalczyły I miejsca w zawodach sportowych, które odbyły się na stadionie lekkoatletycznym. Reprezentanci klas 2: Klasa 2a czytaj więcej


