Close

Ogromny Sukces Reprezentacji Naszej Szkoły w Ulicznych Biegach 11 Listopada

W dniu 11 listopada reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Ulicznych Biegach z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Z dumą informujemy, że nasi uczniowie odnieśli wyjątkowy sukces, zdobywając I miejsce zarówno w klasyfikacji drużyny dziewcząt, jak i drużyny chłopców.

Wyniki indywidualne

Dziewczęta

I klasa
• Liczewska Patrycja – I miejsce

II klasa
• Wereszczyńska Sara – I miejsce

Klasa V–VI
• Biernacka Alicja – I miejsce
• Oleksiuk Gabriela – II miejsce

Chłopcy

I klasa
• Krasuski Jakub – II miejsce

II klasa
• Michalski Franciszek – I miejsce
• Kowalczuk Alan – III miejsce

III klasa
• Paprocki Marcin – III miejsce

IV klasa
• Ogrodniczuk Nikodem – II miejsce

Klasa VII–VIII
• Filipiuk Jakub – I miejsce
• Pawlak Filip – II miejsce

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom osiągniętych rezultatów oraz dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły.
Opiekunowie: Andrzej Matwiejczuk, Paweł Michalak