06.11.2025 roku w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach już po raz dziesiąty odbył się turniej szachowy dla uczniów w ramach projektu „Szachy w mazowieckiej szkole.” Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Weronika Wdowicz, Adam Zdanowski, Łukasz Krasuski, Ignacy Stańczuk, Alan Piechowicz. Turniej zakończył się dużym sukcesem!!! W klasyfikacji klas trzecich Łukasz zajął I miejsce, a Ignacy III. W klasyfikacji klas czwartych Weronika zajęła III miejsce. Adam i Alan również spisał się bardzo dobrze zajmując miejsce tuż za podium w swoich kategoriach wiekowych. Ich opiekunem był p. Michał Hryciuk. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!



