Z ogromną radością informujemy, że wszyscy uczniowie reprezentujący naszą szkołę w konkursie „Piosenki Moich Rodziców 2026”, zorganizowanym przez Siedleckie Towarzystwo Samorządowe, zdobyli tytuły laureatów! 🏆👏
W gronie nagrodzonych znaleźli się:
🎤 zespół wokalny w składzie:
Franek Łupiński, Zofia Łuniewska, Julia Klimiuk i Helena Krogulewska (klasa 1d)
🎤 solistka Gabriela Szewczyk (klasa 3b)
🎤 duet Hanna i Maria Jakoniuk (klasy 4c i 6d)
🎤 solistka Gabriela Danielak (klasa 6a)
🎵 Laureaci wystąpią podczas koncertu finałowego, który odbędzie się 6 czerwca w Park Aleksandria.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów, kolejnych muzycznych wyzwań oraz nieustającej pasji do śpiewu! 💐🎶👏





