Kategoria „Szkoły podstawowe klasy V-VIII”:
I miejsce – Helena Dymna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki, opiekun: Dorota Gajewska
III miejsce – Zofia Pachecka Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki, opiekun: Beata Krzyszczak
Uroczystość wręczenia nagród początkowo miała odbyć się w Parku Miejskim „Aleksandra”, jednak z powodu niesprzyjających warunków pogodowych została przeniesiona do sali w budynku „Podlasia” . W wydarzeniu uczestniczyli laureaci różnych kategorii konkursowych, między innymi śpiewu, teatru oraz twórczości literackiej. Podczas uroczystości zostały zaprezentowane wybrane występy oraz utwory uczestników konkursu.
Po zakończeniu części artystycznej odbyło się oficjalne wręczenie nagród. Laureatom zostały rozdane dyplomy, medale oraz statuetki za zajęcie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca, a także wyróżnienia dla pozostałych uczestników. Cała uroczystość przebiegła w miłej i uroczystej atmosferze.
Naszym laureatkom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów literackich.


