Nasi uczniowie pokazali ogromną klasę i sportowego ducha, osiągając świetne wyniki podczas zawodów lekkoatletycznych! 💪👏
🥇 Najlepsze wyniki:
• 1. miejsce – Filip Pawlak 🏃♂️ 1000 m
• 1. miejsce – Maksym Wielogórski 🏃♂️ 600 m
• 1. miejsce – Jakub Filipiuk 🏃♂️ 300 m
🥇 1. miejsce – Sztafeta olimpijska (800 m, 400 m, 200 m, 100 m)
Skład drużyny:
🏃 Filipiuk Jakub
🏃 Pawlak Filip
🏃 Wielogórski Maksym
🏃 Kokoszkiewicz Bartosz
🎉 Wszyscy wymienieni zawodnicy awansowali do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Warszawie!
Serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz życzymy powodzenia na kolejnym etapie zawodów! 👏🍀
👨🏫 Opiekunowie:
Andrzej Matwiejczuk
Paweł Michalak



