15 maja 2026 r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce. Reprezentanci naszej szkoły osiągnęli bardzo dobre wyniki, zdobywając medale oraz awanse do kolejnego etapu zawodów.
Najlepsze wyniki
Dziewczęta
- 2 miejsce – Lena Kołtuniak – skok w dal
- 3 miejsce – Agnieszka Sawicka – bieg na 1000 m
- 3 miejsce – Karolina Tomaszewska – bieg na 300 m
Chłopcy
Bieg na 300 m
- 1 miejsce – Jakub Filipiuk
- 3 miejsce – Bogdan Odarych
Bieg na 600 m
- 1 miejsce – Maksym Wielogórski
Bieg na 1000 m
- 1 miejsce – Filip Pawlak
- 2 miejsce – Krzysztof Krasuski
Skok w dal
- 3 miejsce – Bartosz Kokoszkiewicz
Sztafeta olimpijska
Ogromny sukces odniosła również nasza sztafeta olimpijska (800 m, 400 m, 200 m, 100 m), która zdobyła 1 miejsce w składzie:
- Jakub Filipiuk
- Filip Pawlak
- Maksym Wielogórski
- Bartosz Kokoszkiewicz
Wszystkie wymienione zawodniczki i wszyscy zawodnicy awansowali do Międzypowiatowych Igrzysk Młodzieży, które odbędą się 21 maja w Siedlcach.
Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy powodzenia w kolejnym etapie zawodów!
Opiekunowie
- Andrzej Matwiejczuk
- Paweł Michalak
- Maciej Miatkowski








