Close

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce – 15.05.2026

15 maja 2026 r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce. Reprezentanci naszej szkoły osiągnęli bardzo dobre wyniki, zdobywając medale oraz awanse do kolejnego etapu zawodów.

Najlepsze wyniki

Dziewczęta

  • 2 miejsce – Lena Kołtuniak – skok w dal
  • 3 miejsce – Agnieszka Sawicka – bieg na 1000 m
  • 3 miejsce – Karolina Tomaszewska – bieg na 300 m

Chłopcy

Bieg na 300 m

  • 1 miejsce – Jakub Filipiuk
  • 3 miejsce – Bogdan Odarych

Bieg na 600 m

  • 1 miejsce – Maksym Wielogórski

Bieg na 1000 m

  • 1 miejsce – Filip Pawlak
  • 2 miejsce – Krzysztof Krasuski

Skok w dal

  • 3 miejsce – Bartosz Kokoszkiewicz

Sztafeta olimpijska

Ogromny sukces odniosła również nasza sztafeta olimpijska (800 m, 400 m, 200 m, 100 m), która zdobyła 1 miejsce w składzie:

  • Jakub Filipiuk
  • Filip Pawlak
  • Maksym Wielogórski
  • Bartosz Kokoszkiewicz

Wszystkie wymienione zawodniczki i wszyscy zawodnicy awansowali do Międzypowiatowych Igrzysk Młodzieży, które odbędą się 21 maja w Siedlcach.

Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy powodzenia w kolejnym etapie zawodów!

Opiekunowie

  • Andrzej Matwiejczuk
  • Paweł Michalak
  • Maciej Miatkowski