Close

Klasa 1b z wizytą w firmie „Stadler”

4 maja uczniowie klasy 1b mieli okazję uczestniczyć w niezwykle interesującej wycieczce do firmy „Stadler”, zajmującej się produkcją nowoczesnych pociągów. Celem wizyty było poznanie procesu powstawania składów kolejowych oraz zapoznanie się z kolejnymi etapami ich projektowania, produkcji i montażu. Wyjazd był dla uczniów nie tylko ciekawą przygodą, ale również wartościową lekcją techniki i nowoczesnych technologii.