W dniu 11 listopada reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Ulicznych Biegach z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Z dumą informujemy, że nasi uczniowie odnieśli wyjątkowy sukces, zdobywając I miejsce zarówno w klasyfikacji drużyny dziewcząt, jak i drużyny chłopców.
Wyniki indywidualne
Dziewczęta
I klasa
• Liczewska Patrycja – I miejsce
II klasa
• Wereszczyńska Sara – I miejsce
Klasa V–VI
• Biernacka Alicja – I miejsce
• Oleksiuk Gabriela – II miejsce
Chłopcy
I klasa
• Krasuski Jakub – II miejsce
II klasa
• Michalski Franciszek – I miejsce
• Kowalczuk Alan – III miejsce
III klasa
• Paprocki Marcin – III miejsce
IV klasa
• Ogrodniczuk Nikodem – II miejsce
Klasa VII–VIII
• Filipiuk Jakub – I miejsce
• Pawlak Filip – II miejsce
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom osiągniętych rezultatów oraz dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły.
Opiekunowie: Andrzej Matwiejczuk, Paweł Michalak









