Z ogromną radością informujemy, że Hania Jakoniuk (klasa 4c) oraz Marysia Jakoniuk (klasa 6d) zajęły I miejsce na VI Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Moje Betlejem”, który odbył się 12 stycznia 2026r! Serdecznie gratulujemy wspaniałego osiągnięcia oraz pięknego występu, który zachwycił jury i publiczność.
Szczególne gratulacje kierujemy również do Gabrysi Danielak (klasa 6a), która z wielkim zaangażowaniem i talentem reprezentowała naszą szkołę podczas przesłuchań konkursowych. Jej występ był niezwykle poruszający i spotkał się z ogromnym uznaniem.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!


