W dniu 14 listopada 2025 r. odbyły się Mistrzostwa Regionu Siedlce w szachach. Z radością informujemy, że reprezentacja naszej szkoły w kategorii młodzieżowej zajęła 1. miejsce, zdecydowanie pokonując we wszystkich siedmiu rundach rywali z całego regionu i awansując do etapu wojewódzkiego.
W kategorii dziecięcej nasi uczniowie zajęli 7. miejsce.
Skład reprezentacji klas starszych:
Agata Kamińska, Michał Skolimowski, Krzysztof Krasuski, Wiktor Kurek, Franciszek Radzikowski.
Skład reprezentacji klas młodszych:
Weronika Wdowicz, Adam Zdanowski, Antoni Miałkowski, Jan Michalski.
Wielkie gratulacje dla naszych zawodników za świetną grę, koncentrację i ducha walki!
Opiekun: Arkadiusz Nowosielski





