Dnia 22 czerwca z inicjatywy Samorządu Szkolnego odbył się mecz piłki nożnej uczniowie kontra nauczyciele.
W meczu, który trwał 3 razy po 8 minut, wzięło udział około 30 dzieci i 10 nauczycieli. Wynik w regulaminowym czasie ustalono na 1:1, a w rzutach karnych nauczyciele wygrali 3:2. Cały mecz miał formę pikniku, który pozwolił na miłe spędzenie czasu społeczności szkolnej. Warto wspomnieć, że w meczu brał udział dyrektor naszej szkoły pan Dariusz Kupiński. Podziękowania należą się również dla Janka Suchodolskiego, przewodniczącego Samorządu Szkolnego za organizację całej imprezy.



![{"capture_mode":"AutoModule","faces":[]}](https://sp3.siedlce.pl/wp-content/uploads/2024/08/mecz_2022_10-scaled.jpg)
![{"capture_mode":"AutoModule","faces":[]}](https://sp3.siedlce.pl/wp-content/uploads/2024/08/mecz_2022_8-scaled.jpg)
![{"capture_mode":"AutoModule","faces":[]}](https://sp3.siedlce.pl/wp-content/uploads/2024/08/mecz_2022_7-scaled.jpg)
![{"capture_mode":"AutoModule","faces":[]}](https://sp3.siedlce.pl/wp-content/uploads/2024/08/mecz_2022_6-scaled.jpg)
![{"capture_mode":"AutoModule","faces":[]}](https://sp3.siedlce.pl/wp-content/uploads/2024/08/mecz_2022_5-scaled.jpg)
![{"capture_mode":"AutoModule","faces":[]}](https://sp3.siedlce.pl/wp-content/uploads/2024/08/mecz_2022_4-scaled.jpg)


![{"capture_mode":"AutoModule","faces":[]}](https://sp3.siedlce.pl/wp-content/uploads/2024/08/mecz_2022_1-scaled.jpg)