Close

Mistrzostwa Szkoły Klas II–IV w Piłce Nożnej Chłopców

22 czerwca 2026 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły Klas II–IV w piłce nożnej chłopców. W zawodach wzięło udział 8 klas oraz ponad 50 zawodników. Turniej dostarczył wielu sportowych emocji, a uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, umiejętnościami oraz postawą fair play.

Po zaciętej rywalizacji klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I miejsce – klasa 4A
II miejsce – klasa 3D
III miejsce – klasa 3C
IV miejsce – klasa 4C
V–VI miejsce – klasy 2A, 2C, 2D oraz 3B
VII–VIII miejsce – klasy 3A i 4B

Przyznano również wyróżnienia indywidualne:

Król Strzelców: Nikodem Ogrodniczuk

Najlepsi Bramkarze:

  • Oskar Chromiński
  • Wiktor Zaniewicz

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy sportowej postawy, zaangażowania i osiągniętych wyników. Dziękujemy za stworzenie wspaniałej atmosfery oraz promocję aktywności fizycznej wśród uczniów naszej szkoły.

Organizatorem i sędzią zawodów był Andrzej Matwiejczuk. ⚽🏆

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów sportowych! 🎉👏