Close

🏆🇵🇱 Ogólnopolski Finał „Czwartków Lekkoatletycznych” – Łódź, 19–21.06.2026 🇵🇱🏆

Mamy powody do dumy! Znakomicie zaprezentowali się nasi zawodnicy podczas Ogólnopolskiego Finału „Czwartków Lekkoatletycznych” w Łodzi.

🥇 Mistrzem Polski na 60 m został Igor Smogorzewski!
👏 Wielkie gratulacje dla naszego złotego medalisty!

Wyniki naszych reprezentantów:
🏅 1. miejsceIgor Smogorzewski (bieg na 60 m)
🏅 11. miejsceAlicja Biernacka (bieg na 600 m)
🏅 21. miejsceMichał Chernik (skok w dal)

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałych występów, sportowej walki i godnego reprezentowania naszego klubu/szkoły. Jesteśmy z Was bardzo dumni! 💙💪

#CzwartkiLekkoatletyczne #Łódź2026 #MistrzPolski #Lekkoatletyka #Sport #Gratulacje #Duma #MłodeTalenty 🏃‍♂️🏃‍♀️🥇🏅