W ostatni piątek 19 czerwca w Dworze w Ostrówku, odbyło się uroczyste podsumowanie XIV Festiwalu Kultury Ostrówek 2026.
Uroczystość plenerową uświetnili laureaci konkursów, rodzice, opiekunowie, jury oraz Zastępca Wójta Gminy Siedlce, Pan Sławomir Jagiełło.
Festiwal poprowadził Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Pan Marek Stańczuk.
Wśród Młodych Artystów, którzy otrzymali statuetki i pamiątkowe dyplomy znalazła się uczennica naszej szkoły Oliwia Perkowska z kl. 2c, która zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej.
🥰Jeszcze raz serdecznie 🤝gratulujemy!







