Close

Mamy wyróżnienie w 42. Konkursie Recytatorskim dla Dzieci i Młodzieży im. Kornela Makuszyńskiego

Uczniowie z edukacji wczesnoszkolnej wzięli udział w 42. Konkursie Recytatorskim dla Dzieci i Młodzieży im. Kornela Makuszyńskiego.

Ignacy Oleszczuk 1c, Zofia Łuniewska 1d i Kaja Kasperska 1d  pięknie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wykazując się odwagą, wrażliwością i ogromnym talentem. 👏😊

Szczególne gratulacje kierujemy do Zosi Łuniewskiej, która zdobyła wyróżnienie! 🏆Brawo!