Close

1b w Centrum Symulacji Medycznych w Siedlcach

13 kwietnia uczniowie klasy 1b wybrali się do Centrum Symulacji Medycznych w Siedlcach, gdzie uczestniczyli w wyjątkowych warsztatach poświęconych zasadom udzielania pierwszej pomocy. Była to nie tylko ciekawa lekcja, ale przede wszystkim niezwykle wartościowe doświadczenie. Zdobyta wiedza i umiejętności z pewnością pozostaną z nimi na długo i mogą okazać się bezcenne w przyszłości, pomagając ratować zdrowie, a nawet życie innych ludzi.